Спеціальний турнір Rabona в рамках Wimbledon

Один з найвідоміших тенісних турнірів у світі Wimbledon. Букмекерська контора Rabona підготувала справді особливий турнір, у якому ви можете виграти призовий фонд 50 000 євро.

Як взяти участь у турнірі від Rabona

Спочатку вам необхідно зареєструватися в букмекерській конторі Rabona. Якщо у вас вже є обліковий запис, просто увійдіть. Отримавши доступ до свого ігрового облікового запису, все, що вам потрібно зробити, це зробити ставку на Вімблдонському тенісному турнірі принаймні 10 євро.

Кожен квиток із такою або більшою сумою буде включено до загального турніру. Перевагою є те, що ви отримуєте рейтингові бали, навіть якщо провалите квиток. Ви отримуєте більше балів за виграшні квитки та принаймні 1 бал за програш.

Оцінка конкурсу Rabona

Звичайно, оцінка змагань відбудеться лише після завершення всього тенісного турніру. Мета полягає в тому, щоб потрапити принаймні серед 30 найкращих у загальному рейтингу. Якщо вам це вдасться, ви можете сподіватися на справді великі виграші!

Перше місце в рейтингу може отримати 15 000 євро, тоді як друге місце отримає 10 євро 000 і третій, потім 6000 євро. Звичайно, присуджуються й інші місця, аж до 30-го в порядку. Це безумовно дуже великі гроші, які ви можете отримати, якщо трохи пощастить.

Швидка реєстрація в букмекерській конторі Rabona

Якщо у вас ще немає ігрового облікового запису в букмекерській конторі Rabona, і ви хочете взяти участь у конкурсі на призовий фонд загальною вартістю 50 000 євро, усе, що вам потрібно, це проста та швидка реєстрація та внести гроші. Це насправді дуже просто, і кожен може зареєструватися використавши один із вступних бонусів.Це дійсно дуже просто, і кожен зможе зареєструватися.