Вибір букмекерської контори

Перше, з чого вам потрібно почати, це вибрати букмекерську контору. Є кілька критеріїв відбору. Новачку деякі вступні бонуси точно стануть у нагоді, але рівень ставки повинен відігравати ключову роль. Ліміти депозитів важливі для досвідчених букмекерів і великих гравців, тому вони роблять ставки в професійних букмекерських конторах, які жодним чином їх не обмежують.

Наші рекомендації: Відкрийте рахунки в кількох букмекерських конторах, це точно стане в нагоді. Ви можете використовувати його, наприклад, коли ставите вищі коефіцієнти або пропонуєте ширші коефіцієнти.

Вибір букмекерської контори

Реєстрація облікового запису гравця

Після вибору букмекерської контори, у якій ви будете робити ставки, слідує реєстрація. Це займе у вас максимум кілька хвилин. Зазвичай ви вводите свої особисті дані (ім’я, прізвище, дата народження для перевірки віку тощо) та контакт часто потрібен під час реєстрації в букмекерських конторах, які пропонують вітальний бонус при реєстрації. Після цього ви отримаєте електронний лист із підтвердженням або SMS, а потім завершите реєстрацію.

Внесіть гроші на рахунок гравця

Найпоширеніший і найшвидший спосіб внести кошти на свій обліковий запис гравця — за допомогою платіжних карток або онлайн-гаманців, таких як Skrill або Neteller (але зверніть увагу на умови бонусів для них, оскільки компанії часто не надають бонуси гравцям, які використовують онлайн-гаманці) . Звичайно, є більше варіантів, від класичного банківського переказу до біткоінів, які стають все більш популярними.

Розміщення першої ставки

Вам взагалі не потрібно турбуватися про те, щоб зробити свою першу ставку. Все дуже інтуїтивно зрозуміло. Але перед тим, як подати свій перший квиток, рекомендуємо одне: уважно прочитайте правила букмекерської контори. Вас повинні цікавити правила оцінки ставок, ліміти ставок, максимальні виграші і т. д. Принцип розміщення ставок більш-менш однаковий для всіх онлайн-букмекерських контор. Ви вибираєте матч у меню коефіцієнтів і клацаєте на коефіцієнти вибраної можливості, щоб додати підказку до квитка. Потім ви заповнюєте суму, на яку ви хочете її подати, і все підтверджуєте. Майте на увазі, що в разі великого депозиту ваш квиток може бути схвалений букмекером, і результат не завжди може бути позитивним.

Наша рекомендація: перед тим, як почати робити ставки «по-справжньому», спробуйте зробити ставку на невелику суму, щоб спочатку все перевірити.