На які види спорту можна робити ставки

Сьогодні вже не проблема робити ставки практично на будь-який вид спорту. Зрозуміло, що кожна букмекерська контора пропонує футбол, хокей чи теніс. Але чи знаєте ви, що ви також можете робити ставки на австралійський футбол, лакросс, водне поло, шахи тощо? І це також у чеських букмекерських конторах.

Безперервний доступ

Величезною перевагою онлайн-букмекерських контор є можливість цілодобового підключення до облікового запису та розміщення ставки за лічені секунди. Завдяки цьому ви можете робити ставки 7 днів на тиждень 24 години на добу, і повірте, у вас дійсно багато можливостей вибирати щодня. Якщо ви думаєте про будь-який вид спорту, напевно знайдеться букмекерська контора, де ви можете робити ставки.

На які види спорту можна робити ставки

Спортивне портфоліо

Звичайно, спектр видів спорту також залежить від пори року та дасть проведення окремих змагань. Влітку важко робити ставку, наприклад, на біатлон. З іншого боку, взимку не буде такої широкої футбольної пропозиції, тому що більшість європейських ліг мають зимову перерву. Тепер давайте трохи конкретніше і подивимося, на які види спорту можна робити ставки в чеських букмекерських конторах.

Найпопулярнішими серед чеських букмекерів є футбол, хокей і теніс. Нижче наведено види спорту з м’ячем – баскетбол, гандбол та волейбол. Пропозиція також включає гірські лижі, американський футбол, бадмінтон, бейсбол, бігові лижі єдиноборства, перегони, флорбол та багато іншого, катання на ковзанах, легку атлетику, велосипедний спорт. Під час Олімпійських ігор або великих спортивних подій ця пропозиція розширюється, наприклад, на водне поло та автоспорт, шахи, сквош, снукер, стрибки з трампліна, регбі, хокей на траві, легка атлетика, лакрос, крикетгольф, футзал, кіберспорт,бокс, біатлон.

Крім спорту, букмекерські контори також можуть знайти ставки з політичного, соціального чи культурного спектру. Однією з чеських букмекерських контор, що спеціалізується на цьому виді ставок, є Fortuna.

Як вибрати вид спорту, на який робити ставки

Складне запитання. Якщо ви новачок, вам слід взяти до уваги свої знання в цьому виді спорту. Якщо ви ніколи в житті не бачили гри в бейсбол і навіть не знаєте правил, не робіть на це ставки. Більшість початківців починають зі ставок на футбол і хокей, це добре, але що стосується ставок на коефіцієнти, то чим вужчими є ваші можливості, тим краще. Навіть якщо ви самі граєте у футбол, навіть на кращому рівні, це не означає, що ви маєте огляд усіх ліг, на які букмекерські контори розраховують коефіцієнти. Не робіть ставки на двадцять різних ліг. Зосередьтеся на своїх інтересах більш конкретно. Ви стежите за південноамериканськими футбольними змаганнями? Чудово, так краще. І що у вас є ідеальний огляд бразильських ліг, включаючи юніорську? Зосередьтеся на них і робіть ставку переважно на них. Візьміть це як приклад. Це не означає, що вам обов’язково потрібно почати дивитися бразильські футбольні змагання зараз.

Існують також букмекери, які зосереджуються на окремих видах спорту (теніс, біатлон, легка атлетика тощо). Вони відстежують форму, здоров’я, настрій та інші аспекти, на основі яких приймають рішення щодо ставок. По суті, не має значення, на який вид спорту та на яку лігу ви робите ставки. Важливо мати знання та, перш за все, вміти знайти значення в шансах. Досягти успіху можна лише завдяки ретельній підготовці.