Ставки в реальному часі

Під ставками live ми маємо на увазі робити ставки під час матчу. На відміну від передматчевих ставок, коефіцієнти live постійно змінюються (відповідно до ходу матчу). За останні роки ставки Live стали явищем. Оцінка співвідношення обсягу отриманих ставок до матчу і ставок у прямому ефірі було б ворожінням із кришталевої кулі, але останнім часом ставки в реальному часі завоювали таку ж сильну позицію, як і ставки перед матчем.

Де знайти live-ставки

Ви можете робити ставки під час матчу майже в усіх букмекерських конторах. Однак з деякими з них ви не будете робити ставки взагалі або лише частково (наприклад, перераховуючи live-ставки лише на певний вид спорту). Причин може бути кілька, наприклад, вони можуть відчувати себе знедоленими щодо гравця. Навпаки, у букмекерських конторах ви зазвичай натрапляєте на дуже широкий вибір live-ставок.

Ставки в реальному часі

Для ставок у реальному часі букмекерські контори зазвичай мають окремі розділи, де можна знайти як поточні матчі, на які можна робити ставки, так і майбутні доступні події в прямому ефірі. Неймовірна перевага у вашому розпорядженні — потокове передавання. Одну з найкращих пропозицій прямих трансляцій можна знайти на Tipsport TV.

На що робити ставки live

Ви можете робити ставки на все, що пропонує вам букмекер. Ви можете прочитати про види спорту, на які можна робити ставки. Традиційно ви можете знайти найбільшу кількість матчів у прямому ефірі з футболу, хокею, тенісу та баскетболу.

Що стосується типів ставок, то пропозиція зазвичай принципово не відрізняється від передматчевої пропозиції. Звичайно, відмінності будуть. У випадку тенісного матчу вказуються коефіцієнти, наприклад, хто виграє наступну партію. У футболі, хокеї та баскетболі, для різноманітності, ви можете робити ставки на те, хто заб’є наступний гол, хто першим набере певну кількість очок, скільки голів буде забито протягом періоду, яку перевагу матиме переможець у кінці чверті тощо.

Увага! У випадку деяких матчів букмекери не пропонують можливість ставок live, тому, якщо ви помітили матч, який відноситься до цієї категорії, вам краще переглянути розділ ставок live, щоб дізнатися, чи будуть вказані коефіцієнти для цього матчу. Однак іноді буває якраз навпаки, і ви можете натрапити на коефіцієнти в реальному часі на 2-у Кенійську футбольну лігу, Кубок Алжиру з футболу серед юніорів тощо.

На чому акцентувати увагу

 • Швидкість зміни ставок. Очікуйте, що коефіцієнти постійно оновлюватимуться. Букмекери реагують на розвиток матчу зміною коефіцієнтів, тобто найбільші коливання відбуваються при зміні рахунку. Найбільше ви відчуєте цю швидкість, наприклад, ставлячи на баскетбол, волейбол, гандбол або теніс. Важливо не упустити вдалий момент для ставки.
 • Затвердження квитка може тривати довше, ніж ставка на прематч. Букмекери прикривають цим спину в тому випадку, якщо, наприклад, наближається гол або подія, яка може докорінно вплинути на подальший розвиток матчу.
 • Будьте готові. Ставки в реальному часі — це інша дисципліна. Швидкість і можливість швидко оцінити коефіцієнті тут є вирішальними. Чим кращий у вас буде прематчевий аналіз, тим краще ви зможете передбачити розвиток матчу.
 • Переглянути матч. Найбільшою перевагою, яку пропонують нам букмекери, є можливість дивитися пряму трансляцію. Звичайно, це не стосується всіх матчів, але загальна пропозиція прямих трансляцій дуже різноманітна, наприклад, Tipsport TV також транслює настільний теніс або матчі з пляжного волейболу. Однак майте на увазі, що передачі затримуються на кілька секунд порівняно з реальними.
 • Спробуйте стратегії та оцініть їх. Приклад з практики: фаворит у футбольному матчі свого суперника програє і веде натиск, але не для того, щоб забити провідний гол. Якщо ви впевнені, що він переможе, ви робите ставку з набагато кращими коефіцієнтами, ніж на попередній матч. Існують тисячі подібних стратегій. Однак важливо вести статистику та оцінювати свої підказки.

Основні переваги та недоліки ставок live

Переваги

 • Можливість знайти більш вигідні коефіцієнти
 • Пряма трансляція матчу
 • Мінімізація втрат при дотриманні правил

Недоліки

 • Для прийняття ставок може знадобитися кілька секунд, протягом яких коефіцієнти змінюються або повністю скасовуються з пропозиції
 • Трансляція із невеликою затримкою
 • Трудомісткість (зазвичай вам не потрібно приділяти так багато часу прематчевим ставкам)

Зверніть увагу, що в цій статті ми надаємо лише найосновнішу інформацію про ставки live. Як і прематчеві ставки, ставки live мають свою специфіку, про яку можна говорити годинами. Важливо підтримувати дисципліну та не захоплюватися розвитком матчу, що призведе до необдуманих порушень банкролл-менеджменту.

Ставки в прямому ефірі стають все більше популярнішими, ймовірно, це лише питання часу, коли вони зіграють основну роль у портфоліо більшості гравців. Вже є багато гравців, які зосереджуються лише на ставках на матчі. Перевага прямих трансляцій на боці гравців. «Достатньо» бути уважним, навчитися добре передбачати розвиток курсу, дотримуватися принципів, і отриманий досвід з часом почне приносити плоди.