Зняти порчу Львів

сайт "Зняття порчі у Львові" знахаря, майстра-вчителя рейки Юрія Швеця


+38 (099) 024-57-88

+38 (097) 855-73-27

znaharscool@ukr.net

на главную   написать письмо   добавить в избраное

  Контакты
  Диагностика порчи
  Cнять порчу Киев
  Рейки стоимость услуг

 рейки
  Рейки школа
  Рейки Киев
  Рейки обучение Киев
  Рейки инициация Киев
  Рейки посвящение Киев
  Рейки для начинающих   Рейки энергия жизни
  Рейки ступени
  Универсальная энергия
  Рейки медитация
  Медитация начинающим
  Научиться медитировать
  Рейки чакры
  Муладхара чакра рейки
  Свадхистана чакра рейки
  Манипура чакра рейки
  Анахата чакра рейки
  Вишудха чакра рейки
  Аджна чакра рейки
  Сахасрара чакра рейки


 снятие порчи рейки
  Cнять порчу
  Порча признаки
  Узнать есть ли порча
  Как проверить порчу
  Определение порчи
  Как снять порчу
  Снятие порчи сглаза
  Защита от порчи рейки   Порча подклад иголка
  Приворот
  Как снять приворот
  Снятие приворота
  Венец безбрачия
  Снятие венца безбрачия
  Венок безбрачия
  Снятие венка безбрачия
  Как снять сглаз
  Родовое проклятие
  Рейки лечение
  Статистика знахаря   Зняти порчу Київ


 рейки от порчи и сглаза
  Венец безбрачия
  Венок безбрачия
  Печать одиночества
  Порча сглаз
  Порча на смерть
  Порча на одиночество
  Снять порчу одиночества
  Порча на отношения
  Порча на деньги
  Порча на здоровье
  Порча по фотографии
  Порча на бесплодие
  Порча на импотенцию
  Порча по телефону
  Порча на бизнес
  Сглаз ребенка
  Сглаз признаки сглаза
  Сглаз симптомы сглаза
  Зняти порчу Луцьк
  Зняти порчу Львів
  Зняти порчу Тернопіль
  Зняти порчу Рівне
  Зняти порчу Вінниця
  Зняти порчу Ужгород
  Зняти порчу Житомир
  Зняти порчу Івано-Франківськ


 рабочие документы
  Лицензии и дипломы
  Статьи в прессе
  Филиалы
  Интервью
  Юрий Швец фото
  Вера православная
Киев 2007


Зняти порчу Львів, як зняти порчу Львів, зняти порчу у Львові


Зняти порчу Львів

Можливо зняти порчу у Львові зателефонувавши +38 (099) 024-57-88, +38 (097) 855-73-27 у Юрія Швеця. Порча - навмисне нанесення шкоди людині за допомогою чаклунських прийомів та ритуалів. Порчу робе людина, яка усвідомлює свою силу.

Зняти порчу Львів можливо. Якщо Вам потрібна допомога, якщо Ви вважаєте, що у Вас є порча, то для, того щоб підтвердити або спростувати це, необходимо провести діагностику. Порчу наводять на конкретну людину, або на його близьких, також на хатніх тварин, також на роботу та помешкання (будинок, квартира, кімната, лїжко, офіс, робоче місце). Викоритстовують різноманітні предмети та засоби: волосся, ногті, піт, месячні, кров, сіль, землю, вино, воду, а также церковні обряди: похорон, панахида, відспівування, поминки, весілля, вінчання, хрестини.

Знімати порчу потрібно тому, що в результаті наведення порчі в житті людини коється багато лиха, виникає шалена купа проблем та багато серйозних і важковиліковних хвороб. Можливі різкі розриви стосунків з людьми, з'являються думки про суїцид. Людина може почати хворіти всіма захворюваннями відразу, але при медичній діагностиці жодне з них підтверджено не буде.

Необхідно лікування порчі, т.к. лікарі не знатимуть від чого лікувати людину, і випробують всі відомі їм методи. Гарантії того, що людина видужає - ніякої. А ось через рясне вживання хімічних препаратів і неправильного медичного лікування може стати ще гірше.

Визначити і зняти порчу можна буде тільки після діагностики. Якщо Ви хочете дізнатися, чи можна зняти порчу собі самому, то відповідь - НІ. Рекомендуємо навіть не намагатися самому знімати порчу. Зробите собі тільки гірше.

Захист від порчі: при роботі професіонала, після зняття Ви повинні отримати захист від порчі і бажано на все життя. Щоб зняти порчу, необхідно володіти дуже високим рівнем знань, сил і певних неодноразових присвят, для того, щоб бути в змозі справлятися з людськими бідами.

Порча (псування) - це енергетична програма, метою якої є нанесення шкоди жертві. Видів псування існує безліч: порча на невезіння, порча на бідність, порча на самотність, порча на алкоголізм, порча на зовнішність, порча на здоров'я і звичайно ж порча на смерть. Механізм порчі (псування) такий, що програма, зроблена чаклуном, потрапляє в енергетичне поле людини і починає свою роботу.

Якщо це порча на хворобу, то відбувається так зване «проростання» порчі (поробленого), тобто захопивши певну частину енергетичного поля жертви, і вразивши його, порча (псування) починає впливати на фізичний план, тобто з'являється якесь захворювання. Якщо це захворювання лікувати медикаментозно, як часто і буває, це тільки посилює ситуацію і «допомагає» хвороби розвиватися. Так, приміром, виглядає ситуація з пісадженими онкологічними пухлинами.

Якщо зробити операцію, організм ослабне і хвороба проявиться з ще більшою силою. Так як причина хвороби - енергетична. Це стосується будь-якого захворювання, викликаного чаклунським впливом.

Зняти порчу в Львові у знахаря Юрія Швеця можна зателефонувавши за тел. +38 (099) 024-57-88, +38 (097) 855-73-27. Порча, як правило, означає, що звичний плин життя, звичний світ, - все руйнується, псується з волі іншої людини. Порча - явище дуже небезпечне і неприємне. Навіть сама по собі назва цієї неприємності дає зрозуміти, що в Вашому житті щось зіпсоване, порушено, втратило первинний вигляд.

Людина не завжди може відразу визначити, що в її житті щось пішло не так, тим більше, що руйнівна дія порчі вторгається в життя людини в стресовий або депресивний період, коли природний енергетичний захист людини ослаблений. Відбувається це раптово, коли не чекаєш, і відразу не зрозумієш, що ж сталося. Порча - не що інше, як негативна програма, яка має двонаправленну дію.

З одного боку, порча блокує в біоенергетичній оболонці людини позитивну енергію, і не тільки блокує її саму, а й перекриває канали поновлення енергії, тобто повністю закриває доступ нової енергії до людини. З іншого боку, порча замінює позитивну енергію на негативну, руйнівну, а в якості поновлення порча вводить в організм людини чужу негативну енергетику. Тут варто пояснити, що людський організм спочатку створений так, щоб мати можливість себе очищати і виліковувати.

Тобто, порча порушує не лише гармонійне життя людини, але і самим підлим шляхом підміняє плюси на мінуси. Біоенергетичні потоки продовжують робити свою справу, але вже зі знаком мінус, руйнуючи, а не створюючи. У разі, якщо сил на зцілення витрачається більше звичайного, необхідно мати можливість поповнювати їх запаси. Наші енергетичні сили регулярно оновлюються природним шляхом, якщо, звичайно, в нормальний перебіг подій не «втрутилася» порча.

Зняти порчу в Львові можливо особисто у Юрія Швеця по скайпу, так як знахар Юрій Швець веде особисті прийоми в Києві, тел. +38 (099) 024-57-88, +38 (097) 855-73-27. У багатьох людей дуже великий страх перед порчею, вони постійно підозрюють що хтось щось їм зробив. Потрібно розуміти, що випадково порчу не наводять, а майже завжди цілеспрямовано, відповідно випадків псування не так вже й мало.

Адже для цього потрібно йти до чорного чаклуна або займатися чорною магією самому. У будь-якому випадку не варто відкладати зняття порчі на потім. Одна людина може бути носієм відразу декількох порч одночасно. Це можуть бути і різні порчі, і кілька однакового типу. В такому випадку буває важко зрозуміти, яка саме порча не людині. Існують «родові порчі», які наводяться на якогось представника роду з метою поширити дію цієї негативної програми на весь рід.

Зняття декількох порч вимагатиме збільшення обсягу роботи цілителя. У дію порчі зазвичай буває залучена не тільки та людина, на яку вона ставиться - часто дія порчі впливає і на близьких людей. В деяких випадках порча може піти сама після закінчення певного терміну.

Приміром, існують види порч, які ставляться на якийсь час - на час навчання в інституті, на час роботи в певному місці. Як тільки людина змінить місце роботи, порча піде. Також час дії порчі залежить, природно, від майстерності та професіоналізму того, хто ставив цю негативну програму, а також від цілей чаклуна.

Порча, наведена на вагітну жінку, може перейти на дитину під час пологів. Але найнебезпечніше полягає в тому, що в таких випадках сама вагітність проходе несприятливо. Якщо вагітній жінці лікарі ставлять незрозумілі діагнози, то їй є сенс звернутися до цілителя або парапсихолога, оскільки можливо, що причиною є порча, після зняття якої все піде добре.

Якщо не зняти порчу з людини, то вона швидко залишається в ізоляції. Від цієї людини йдуть або приділяють їй все менше часу улюблені люди, близькі друзі, родичі і діти; проти нєї плетуться інтриги на роботі або ж, без причин людину звільняють. Людина стає патологічним невдахою, за що б не брався - все руйнується.

Без зняття порчі в житті людини, що знаходиться під руйнівним впливом порчі, відбуваються катастрофічні матеріальні втрати, банкрутство та розорення. Також змінюється і зовнішність людини. Навіть дуже красива жінка, під впливом порчі перетворюється на непривабливу. Яскраві люди втрачають свій блиск.

Краще позбутися порчі, поки з часом симптоми псування не перейшли в хронічну стадію. Задача псування - розхитати психоемоційний стан людини, зробити людину ненормальним для сприйняття суспільством, сім'єю і друзями, зробити його ізгоєм, загнати в самотність, зламати дух людини. Людина згорає на очах.

Потрібно зняти порчу, якщо у Вас з'явилися ознаки порчі - хвороба фізична або духовна (туга, печаль, страх і, як наслідок, різні психічні відхилення), яку не можна зняти медикаментозно. Порча викликає такі хвороби, як худорба, параліч, безпліддя, пухлини, судоми, сліпота, одержимість, імпотенція та інші недуги.

Людина, на яку навели порчу, як би запрограмована на нещастя. Вона може абсолютно несподівано посковзнутися, впасти, впустити на себе щось, обшпаритися, потрапити в аварію і т. д. Стан стресу, кризи погіршуються впливом порчі, оскільки порча сама по собі є найсильнішим стресом.

Порча може привести до розлуки в сім'ї, скандалам, розлученню, подружніх зрад, втрат, розладу в справах, пияцтву. Порча, наговорена на сім'ю, дуже часто відбивається на дітях, постійні скандали в родині, дратівливість когось із членів родини люди пов'язують із змінами характеру в гіршу сторону, але це не що інше, як порча, і характер тут ні при чому, а просто потрібно лікуватись від псування.

Крім того, деякі види порчі впливають на свідомість людини, змушують її думати певним чином, вводять жертву порчі в депресію, тугу. Вилікувати порчу набагато складніше, ніж пристріт, так як до кожної людини, якій пороблено, потрібен індивідуальний підхід і свій метод лікування, тобто необхідно враховувати фізичні і психологічні особливості людини - жертви порчі.